Співробітники інституту

Олена  Волянська

Олена Волянська

Директор Центру прикладної соціології і прогнозування інституту гуманітарних прикладних досліджень з 2011 року. Експерт Інституту з 2005 року.


Олена Волянська — директор Центру прикладної соціології і прогнозування інституту гуманітарних прикладних досліджень з 2011 року. Експерт Інституту з 2005 року.

О.Волянська закінчила Харківський державний університет у 1997 році і отримала диплом з соціології. Після навчання в аспірантурі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна у 2003 році захистила дисертацію у галузі прикладної соціології і отримала вчене звання і науковий ступінь кандидата наук.
З 1998 року викладає у Національному університеті “Юридична академія України” імені Ярослава Мудрого соціологію і політологію. З 2000 року викладає авторський курс — соціологія агресії і соціальна психологія у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

О. Волянска має 32 публікації в Україні та за кордоном, включаючи 5 монографій.
Протягом 2005-2011 О. Волянська була членом Робочих груп з різних правових питань, серед них Українсько-Канадський проект боротьби з корупцією (2008-2012), аналіз корупційних практих в базових провадженнях (2009) та ін.

Як правовий експерт та експерт з питань методології досліджень О.Волянська співпрацювала в проектах від Ради Європи, USAID.

Локальний експерт (правові та соціологічні дослідження) проекту диагностики та боротьби з корупцією в Україні у 2009-2010.

На даний час О.Волянська доцент кафедри, к.с.н., викладає у Національному університеті “Юридична академія України”(12 років);  директор Центру прикладної соціології і прогнозування інституту прикладних гуманітарних досліджень (1 рік).

< Всі співробітники