Співробітники інституту

Ірина  Підкуркова

Ірина Підкуркова

Експерт соціологічної служби Аналітичного центру інституту прикладних гуманітарних досліджень з 2006 року.


Ірина Підкуркова  - експерт соціологічної служби Аналітичного центру інституту прикладних гуманітарних досліджень з 2006 року.

Закінчила Харківський державний університет і отримала диплом з соціології в 1996 році. У 2004 році захистила дисертацію у галузі прикладної соціології в Харківському національному університеті внутрішніх справ і отримала вчене звання і науковий ступінь кандидата наук. З 1998 року викладає соціологію та політологію в Національному університеті “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”.

І. Підкуркова має 30 публікацій у фахових виданнях в Україні та за кордоном.

Експерт проекту “Громадський моніторинг дотримання демократичних стандартів взаємодії судів та засобів масової інформації” (2007, 2008, 2009, USAID).

Експерт проекту “Боротьба з корупцією в Україні” (2009, 2010, 2011, CIDA)

На даний час І.Підкуркова доцент кафедри соціології і політології Національного університету “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” (13 років);  експерт соціологічної служби Аналітичного центру інституту прикладних гуманітарних досліджень (8 років)

Керівник проектів “Програма опитування громадян — відвідувачів суду щодо якості функціонування суду за допомогою карток громадянського звітування” (2008, 2009, 2010, 2011-2013 рр. USAID);"Опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів з використанням карток громадянського звітування (КГЗ) (Харківська область)" (2015 р.) і "Аналіз впровадження програм опитувань за методологією карток громадянського звітування та розвитку стабільності співпраці громадянського суспільства та судової влади у покращенні якості наданих судових послуг у Харквіській та Сумській областях" (2016 р.) за підтримки проекту USAID "Справедливе правосуддя".

< Всі співробітники