Центр прикладної соціології та прогнозування

Центр прикладної соціології та прогнозування проводить масштабні соціологічні дослідження. Директор Центру прикладної соціології та прогнозування – кандидат соціологічних наук Олена Волянська.

Центр прикладної соціології та прогнозування забезпечує повний цикл проведення соціологічних та соціально-правових досліджень різної тематики. Центр використовує сучасні кількісні та якісні методи збору даних, має власну мережу інтерв’юерів та систему контролю якості даних в усіх регіонах України. У склади центру висококваліфіковані фахівці, що мають значні здобутки в науковій сфері та досвід прикладних досліджень.. Особливістю більшості емпіричних досліджень Центу є те що вони є органічною складовою комплексних досліджень Інституту.

Найбільш значущі дослідження Центру прикладної соціології та прогнозування пов’язані з оцінкою рівня корупції, розробкою національної методики оцінки рівня корупції, взаємовідносинами судів та ЗМІ, правами людини, оцінкою якості діяльності судів.Співробітники напрямку діяльності

Олена Волянська

Директор Центру прикладної соціології і прогнозування інституту гуманітарних прикладних досліджень з 2011 року. Експерт Інституту з 2005 року.

читати більше >