Новини

02.02.15

Державні службовці Львова та Івано-Франківська прослухали курс семінару "Застосування нового антикорупційного законодавства України"

29 січня у Львові та 30 січня у Івано-Франківську відбулися семінари, присвячені питанням застосування нового антикорупційного законодавства України. Заходи провела Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки МФ “Відродження” та ПРООН Україна.

У семінарі взяли участь державні службовці головних управлінь юстиції та місцевих державних адміністрацій Львівської, Івано-Франківської і Чернівецької областей. 

Учасники заходу підкреслили своєчасність проведення семінару в перехідний період, коли необхідно від старого антикорупційного законодавства. Виступи експертів Міністерства юстиції та Інституту прикладних гуманітарних досліджень викликали жваве обговорення серед державних службовців.

За словами присутніх, при застосуванні нового антикорупційного законодавства найбільше викликають питання розділи законів щодо фінансової звітності і декларування державних службовців, повноважень антикорупційних підрозділів тощо.

На заході було досягнуто домовленість про спрямування питань, пов’язаних з антикорупційними законами державних службовців, до Міністерства юстиції та Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

Представникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, управлінь юстиції, які прослухали курс навчального семінару «Питання застосування антикорупційного законодавства України», вручили сертифікати. 

< Всі новини