Новини

25.02.15

Державні службовці Київської області прослухають курс семінару з питань застосування нового антикорупційного законодавства України

03 березня 2015 року у Києві (секційний зал Великого конференц-залу НАН України, вул. Володимирська 55, 3 поверх) відбудеться регіональний семінар-тренінг в рамках проекту «Проведення тренінгів для державних службовців, працівників прокуратури та адвокатів з питань застосування антикорупційного законодавства України».

Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та ПРООН Україна. Початок реєстрації учасників о 9.40.

Модератор заходу – президент Інституту прикладних гуманітарних досліджень, д.ю.н., професор Михайло Буроменський. Лектори заходу: фахівці Міністерства юстиції України, незалежні експерти у галузі протидії корупції та експерти Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

На семінарі будуть розглянуті ключові питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства, надані коментарі до законів України у сфері протидії та попередження корупції та висвітлено основні поняття антикорупційної інфраструктури, конфлікту інтересів, правил етичної поведінки у механізмі запобігання корупції, фінансової звітності державних службовців,

Учасники семінару: державні службовці органів юстиції та місцевих державних адміністрацій Київської області.

< Всі новини