Новини

02.03.15

Останній семінар з антикорупційної проблематики для державних службовців відбудеться у Вінниці

05 березня 2015 року об 11.00 у Вінниці (готель «Поділля», вул. Пушкіна,4) відбудеться останній регіональний семінар-тренінг в рамках проекту «Проведення тренінгів для державних службовців, працівників прокуратури та адвокатів з питань застосування антикорупційного законодавства України».

Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та ПРООН Україна. Початок реєстрації учасників о 10.40.

Модератор заходу – президент Інституту прикладних гуманітарних досліджень, д.ю.н., професор Михайло Буроменський. Лектори заходу: фахівці Міністерства юстиції України, незалежні експерти у галузі протидії корупції та експерти Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

На семінарі будуть розглянуті ключові питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства, надані коментарі до законів України у сфері протидії та попередження корупції та висвітлено основні поняття антикорупційної інфраструктури, конфлікту інтересів, правил етичної поведінки у механізмі запобігання корупції, фінансової звітності державних службовців,

Учасники семінару: державні службовці органів юстиції та місцевих державних адміністрацій Вінницької області.

* * *

Метою проекту «Проведення тренінгів для державних службовців, працівників прокуратури та адвокатів з питань застосування антикорупційного законодавства України» є поглиблення фахової підготовки працівників уповноважених державних органів та адвокатів шляхом проведення серії семінарів з питань застосування нового антикорупційного законодавства

< Всі новини