Новини

04.03.15

Відбувся п’ятий регіональний семінар, присвячений питанням застосування нового антикорупційного законодавства України

У Києві відбувся п’ятий регіональний семінар, присвячений питанням застосування нового антикорупційного законодавства України за фінансової підтримки МФ “Відродження” та ПРООН Україна та організаційного сприяння Міністерства юстиції України.

У семінарі взяли участь державні службовці Київської обласної державної адміністрації та працівники управлінь з питань запобігання та виявлення корупції міністерств України.

Теми виступів знаходили підтримку учасників та викликали дискусії щодо окремих моментів, найбільш хвилюючих для присутніх, такі як: нова інституційна структура системи антикорупційних органів, питання етики у механізмі боротьби і протидії корупції, визначення конфлікту інтересів і дій державних службовців за наявності конфлікту інтересів; механізм фінансового контролю діяльності і відповідальності держслужбовців за корупційні правопорушення.

На заході було досягнуто домовленість про спрямування питань, пов’язаних з антикорупційними законами державних службовців, до Міністерства юстиції та Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

По завершенню заходу учасникам семінару, які прослухали курс навчального семінару «Питання застосування антикорупційного законодавства України», вручили сертифікати.

 

< Всі новини