Новини

09.03.15

Понад 230 державних службовців з 8 областей України прослухали курс семінарів з питань застосування нового антикорупційного законодавства

Теми виступів знаходили підтримку у присутніх та викликали дискусії щодо окремих моментів, найбільш хвилюючих для учасників семінару, наприклад питання етики у механізмі боротьби і протидії корупції.

На початку семінару всіх учасників було протестовано на знання положень нового антикорупційного законодавства. Згодом обговорювалися: загальна характеристика нового антикорупційного законодавства України, інституційне забезпечення нової системи запобігання корупції, правила етнічної поведінки у механізмі запобігання корупції, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та питання фінансового контрою в новому законодавстві. Особливу увагу звернули на питання, у вирішенні яких були допущені помилки під час тестування.

По закінченню спеціалістам було запропоновано заповнити анкети про рівень та якість підготовки заходу та вручено сертифікати про участь у семінарі з питань застосування нового антикорупційного законодавства України.

Інтерес аудиторії викликали серед іншого питання декларування державним службовцем власності і декларування коштовних подарунків, отримані поза службою, а також питання своєчасност такого декларування; особливості декларування в умовах обмеженого телефонного зв'язку та відсутності доступу до мережі Інтернет. Крім того, учасники заходу цікавилися способами фактичної перевірки майнового стану держслужбовця в умовах віддалених районів області. 

< Всі новини