Новини

31.03.15

Суди Харківської області знайомили з методологією карток громадянського звітування

31 березня 2015 р. у приміщенні Апеляційного суду Харківської області (майдан Руднєва, 36) відбувся тренінг для представників міських та районних судів Харківської області з організації та проведення опитування за допомогою карток громадянського звітування.

Організатор тренінгу – Інститут прикладних гуманітарних досліджень за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Україна: справедливе правосуддя» та Апеляційного суду Харківської області.

На початку заходу експерт ІПГД Ірина Підкуркова розповіла про Проект  «Опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів у Харківській області з використанням карток громадянського звітування», його головну мету, завдання та очікувані результати.

Учасники зібрання були ознайомлені з інструментарієм опитування, особливостями його структури та змісту, специфікою вибірки, а також поінформовані про основні моменти організації дослідження у судах.

Наприкінці заходу прес-секретар Апеляційного суду Харківської області Олена Чернецька відзначила: «Це опитування є досить корисним для наших судів. Не слід боятися його результатів. Все це кроки на шляху до вдосконалення судів і підвищення рівня довіри громадськості до них».

< Всі новини