Новини

20.04.15

Презентація результатів дослідження оцінки якості роботи судів при розгляді виборчих спорів

28 квітня 2015 року в конференц-залі готелю «Експрес» (Київ, бул Т. Шевченка, 38/40 )відбудеться презентація результатів дослідження щодо якості роботи судів при розгляді виборчих спорів з подальшим обговоренням у форматі круглого столу рекомендацій щодо шляхів підвищення ефективності захисту виборчих прав громадян. 

Початок заходу о 10:30 (реєстрація учасників з 10:00).

Дослідження проведено ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» в рамках реалізації грантового проекту «Громадська оцінка». Грантовий проект реалізується в період з квітня 2014 року по березень 2015 року за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

В роботі круглого столу візьмуть участь представники Комітету Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя, Національної школи суддів, судді адміністративних судів, в тому числі Вищого адміністративного суду України, представники апарату адміністративних судів, Проекту USAID «Справедливе правосуддя», незалежної організації IFES, Інституту прикладних гуманітарних досліджень, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Очікується, що отримана в ході дослідження інформація сприятиме побудові діалогу між судами та суспільством задля покращення доступу до правосуддя, підвищення ефективності, прозорості та підзвітності судової системи, побудови довіри громадян до суду. Також очікується, що результати дослідження значною мірою вплинуть на зменшення недоліків у роботі судів при розгляді виборчих спорів, тим самим забезпечать підвищення ефективності захисту виборчих прав громадян. 

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» працює в Україні з жовтня 2011 року. Мета проекту – сприяти утвердженню верховенства права в Україні через підтримку судової реформи, підвищення рівня прозорості та підзвітності судової системи, поліпшення обізнаності громадян із діяльністю судової системи та зростання довіри суспільства до судової влади. Діяльність проекту ґрунтується на досягненнях попереднього Проекту USAID «Україна: верховенство права», який реалізовувався з 2006 по вересень 2011 року. Детальнішу інформацію про Проект USAID «Справедливе правосуддя» можна отримати на офіційному веб-сайтіwww.fair.org.ua або за телефоном +38 (044) 581-3303. 

Американський народ надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) вже понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні допомоги на суму 1,8 мільярда доларів на покращення соціальної та економічної безпеки, а також на потреби розвитку. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

< Всі новини