Новини

22.09.15

Презентація результатів дослідження з опитування громадян - відвідувачів судів Харківської області

25 вересня 2015 року в конференц-залі Апеляційного суду Харківської області, 3 поверх (Харків, пл. Руднєва, 36)відбудеться презентація результатів дослідження щодо якості функціонування судів у Харківській області з використанням карток громадянського звітування роботи судів з подальшим обговоренням у форматі круглого столу рекомендацій щодо шляхів підвищення ефективності роботи суду. Початок заходу о 10:30 (реєстрація учасників з 10:00)

Дослідження проведено ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» в рамках реалізації грантового проекту «Опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів у Харківській області з використанням карток громадянського звітування». Грантовий проект реалізується в період з лютого по вересень 2015 року за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

 В роботі круглого столу візьмуть участь представники ТУ ДСА України в Харківській області, 38 судів м. Харкова та Харківської області, Інституту прикладних гуманітарних досліджень, громадських організацій.

Очікується, що отримана в ході дослідження інформація сприятиме побудові діалогу між судами та суспільством задля покращення доступу до правосуддя, підвищення ефективності, прозорості та підзвітності судової системи, побудови довіри громадян до суду.

Інформація для журналістів та представників ЗМІ - для висвітлення заходу потрібна реєстрація. Будь ласка, звертайтесь до пані Валерії Кохан, експерта ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за телефоном (050) 406 5969 або електронною поштою iahr.online.ua. Реєстрація обов’язкова.

 Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» працює в Україні з жовтня 2011 року. Мета проекту – сприяти утвердженню верховенства права в Україні через підтримку судової реформи, підвищення рівня прозорості та підзвітності судової системи, поліпшення обізнаності громадян із діяльністю судової системи та зростання довіри суспільства до судової влади. Діяльність проекту ґрунтується на досягненнях попереднього Проекту USAID «Україна: верховенство права», який реалізовувався з 2006 по вересень 2011 року. Детальнішу інформацію про Проект USAID «Справедливе правосуддя» можна отримати на офіційному веб-сайті www.fair.org.ua або за телефоном +38 (044) 581-3303. 

Американський народ надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) вже понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні допомоги на суму 1,8 мільярда доларів на покращення соціальної та економічної безпеки, а також на потреби розвитку. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

.

 

 

< Всі новини