Новини

14.03.16

В рамках проекту "Моніторинг рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності" представники Інституту прийняли участь у робочій зустрічі з членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

12 березня 2016 р. за домовленістю з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України була проведена зустріч представників Інституту прикладних гуманітарних досліджень та Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.Обговорювали питання реалізації проекту, який впроваджується Інститутом за підтримки проекту USAID "Справедливе правосуддя".

Харківська міська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» з 1 лютого 2016 р. виконує проект «Моніторинг рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності». Метою Проекту є аналіз рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, прийнятих ВККС, ВРЮ та ВАСУ за період 2015 – 2016 рр., вивчення впливу дисциплінарної практики на поведінку суддів, надання рекомендацій щодо усунення типових проявів неналежної поведінки суддів, а також сприяння залученню громадськості до моніторингу рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

На зустрічі було погоджено форму участі Комісії у проекті для ефективної реалізації поставлених цілей та врахування особливостей дисциплінарного напрямку діяльності ВККСУ відповідно до чинної редакції Закону України "Про судоустрій та статус суддів" в частині правового регулювання порядку притягення суддів до дисциплінарної відовідальності.

< Всі новини