Новини

26.05.16

Тренінг для представників місцевих судів Харківської області

Цього тижня відбувся тренінг «Застосування Системи оцінювання роботи суду (СОРС) та проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень за методологією карток громадянського звітування (КГЗ)». Організатором виступив Інститут прикладних гуманітраних досліджень.

Інститут реалізує Проект «Аналіз впровадження програм опитувань за методологією карток громадянського звітування та розвитку стабільності співпраці громадянського суспільства та судової влади у покращенні якості надання судових послуг у Харківській та Сумській областях»

Учасники заходу - представники місцевих судів Харківської області - отримали інформацію щодо основних етапів проведення дослідження громадської думки за методолгією КГЗ, а також здобули практичні навички з підготовки та проведенння опитування громадян - користувачів судових послуг.

Захід пройшов у дружній професійній атмосфері. Оцінюючи ефективність тренінгу, представники судів зазначили, що їх сподівання та очікування від заходу виправдались на 100 %. Учасники подякували проекту USAID "Справедливе правосуддя" , Інституту прикладних гуманітарних досліджень та особисто тренерам за надану можливість взяти участь у заході.

< Всі новини