Новини

21.01.13

Представляємо аналітичні звіти в межах проекту оцінювання якості функціонування суді за методологією карток громадянського звітування (USAID Fair Justice)

Соціологічне дослідження «Опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів за методологією карток громадянського звітування» за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» у Харківському, Донецькому та Дніпропетровському регіонах проводилося експертами Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

Вперше до участі у проекті, крім Харківського окружного адміністративного суду, Харкіського апеляційного адміністративного суду, Петровського районного суду м. Донецька, та Апеляційного суду Донецької області, долучилися Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполь та Господарський суд Дніпропетровської області.

За результатами проекту підготовлено та опубліковано аналітичні звіти і рекомендації судам для покращення їх функціонування, електронні версії яких доступні для ознайомлення у категорії "Соціологічні дослідження - публікації та аналітичні матеріали".

< Всі новини