Новини

22.03.13

Система працевлаштування інвалідів потребує змін

Учасники обговорили найгостріші моменти працевлаштування людей з інвалідністю. За словами фахівців, норматив працевлаштування інвалідів від середньооблікової кількості працівників не враховує специфіки галузевих підприємств (транспорт, гірнича промисловість): на цих підприємствах важко знайти адекватні вакансії для інвалідів. Крім того, система квотування тільки вводить зобов’язання для роботодавців – натомість, на думку фахівців, варто розробити й систему стимулів.

Крім того, було відзначено низьку мотивацію інвалідів у пошуках роботи, модель поведінки “я інвалід, тож держава зобов’язана допомагати, навчати, працевлаштовувати мене”.

Також учасники нагадали, що Державна служба зайнятості має спеціальну службу з роботи з інвалідами у відділі сприяння працевлаштуванню. Проблемними моментами при працевлаштуванні інвалідів з досвіду роботи цього відділу було названо: подання роботодавцями вакансій, не пристосованих для працівників з інвалідністю; скасування порядку атестації робочих місць інвалідів; часта практика реєстрації інваліда в центрі зайнятості задля отримання грошової допомоги, а не для пошуку роботи.

Метою проекту «Громадське лобіювання стандартів ЄС у сфері забезпечення права на працю людям з інвалідністю» що здійснюється  ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Європейської програми / Громадський вплив на відносини Україна – ЄС Міжнародного фонду “Відродження” є сприяння впровадженню у сфері зайнятості осіб з інвалідністю європейських стандартів шляхом розширення прав профільних НУО щодо представництва, захисту і активної участі людей з інвалідністю у сфері трудових відносин, запровадження громадської оцінки нормативно-правових актів стосовно праці людей з інвалідністю, удосконалення механізмів впровадження таких стандартів на рівні локального правового регулювання.

< Всі новини