Новини

03.07.13

Понад 200 осіб з інвалідністю скористалося можливістю безкоштовно отримати юридичну консультацію з питань праці і працевлаштування

1 липня завершився черговий етап проекту за підтримки МФ "Відродження" «Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС у сфері забезпечення права на працю людям з інвалідністю». Люди з обмеженими можливостями у 4 регіонах держави змогли проконсультуватися з фахівцями з питань у сфері зайнятості.

До юристів зверталися не тільки інваліди, а й роботодавці, в яких виникали питання щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, батьки з дітьми-інвалідами, що зверталися за роз’ясненням своїх трудових прав і правомірності дії роботодавців щодо них, опікуни інвалідів та члени сімей інвалідів, а також керівники громадських організацій інвалідів.

Надавалися первинні і повторні консультації, якщо питання потребувало додаткової роботи і уточнень. За наслідками консультацій запитувачам за вимогою надавалися витяги з законів та інших нормативно-правових актів України і готувалися письмові звернення до правоохоронних органів з метою захисту їхніх прав.

Ефективність зазначеної проектної діяльності полягає: по-перше, у отриманні інвалідами фахової безоплатної юридичної допомоги; по-друге, в проведенні аналізу основних проблем людей з інвалідністю у сфері зайнятості, з якими зіштовхуються інваліди на практиці при реалізації ними права на працю.

< Всі новини