Новини

12.11.13

Відбулася робоча зустріч переможців конкурсу за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

11 листопада відбулася зустріч грантерів - переможців конкурсу "Громадське лобіювання стандартів ЄС в Україні" 2012-2013 рр., оголошеного МФ "Відродження". Серед учасників варто відзначити Богдана Фостика, заступника завідувача секретаріату комітету ВРУ з питань європейської інтеграції, і Олександра Сушко, координатора Української платформи громадянського суспільства Східного парнерства.

На зустрічі учасники ділилися досвідом впровадження проектів і комунікації з органами державної влади в рамках проектної діяльності. Велика увага була приділена можливості для громадськості донесення своєї думки щодо проектів законодавчих актів. Були презентовані окремі результати проектної діяльності і обговорювалися основні проблеми, з якими громадські організації стикалися при реалізації проектів.

Експерт ГО "Інститут прикладних гуманітарних досліджень" Валерія Кохан, керівник проекту "Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС у сфері забезпечення права на працю людям з інвалідністю" доповіла про основні результати проекту, який щойно завершився (у жовтні 2013 року) і зазначила, що реформування законодавства про працю інвалідів є довготривалим процесом, що потребує послідовних дій і взаємодії зацікавлених сторін (органів державної влади, роботодавців, інвалідів в особі їх громадських організацій).

< Всі новини