Новини

20.01.14

У 2014 році інститут прикладних гуманітарних досліджень продовжить роботу над адаптацією стандартів ЄС у сфері прав інвалідів

Результати проекту щодо стандартів ЄС у сфері праці інвалідів, який впроваджувався Інститутом за підтримки МФ "Відродження" у 2013 році, свідчать про успішний обраний напрямок діяльності, який потребує більш тісного партнерства з провідними громадськими організаціями інвалідів.

З метою всебічної оцінки проблем сфери зайнятості інвалідів і можливостей та способів запровадження стандартів ЄС до національного законодавства МФ "Відродження" ініціював продовження діяльності з питань адаптації окремих положень європейських актів у сфері прав інвалідів. 

 Кінцевою метою має стати реформування всього комплексу законодавства щодо праці інвалідів, яке потребує тривалої і послідовної підготовки на шляху наближення українського законодавства України до законодавства ЄС. Цей процес стане ефективним за умови коректного наукового підґрунтя таких змін, використання досвіду провідних ГО інвалідів та співпраці з органами державної влади.

< Всі новини