Новини

11.03.14

У Дніпропетровську обговорюватимуть наближення місця інваліда до європейського рівня у сфері праці

17 березня 2014 року об 11.00 у Дніпропетровську у приміщенні обласного об’єднання інвалідів (вул. Сєрова,8) відбудеться фокус-групова дискусія, присвячена обговоренню державної системи працевлаштування інвалідів і питанням наближення українського законодавства у сфері забезпечення окремих прав інвалідів до європейського рівня. Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» спільно з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея інвалідів України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

До участі у фокус-групі запрошені: представники Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Дніпропетровського обласного центру зайнятості, керівники місцевих  громадських організацій інвалідів та директори підприємств, на яких працюють люди з інвалідністю. 

 До уваги учасників заходу будуть запропоновані аналітичні матеріали експертів проекту з огляду сучасного законодавства про зайнятість інвалідів і судової практики, а також розглянуті основні ідеї адаптації окремих положень європейських актів із забезпечення  умов праці людям з особливими потребами.

Модератори заходу: Валерія Кохан, експерт Інституту прикладних гуманітарних досліджень; Вікторія Назаренко, генеральний секретар Національної асамблеї інвалідів України.

Попередня реєстрація учасників триває до 15:00 14 березня 2014 року.

< Всі новини