Новини

11.04.14

Третя регіональна зустріч представників громадських організацій інвалідів та органів державної влади пройде у Києві

17 квітня 2014 року о 10.00 у Києві в офісі Національної Асамблеї інвалідів України (вул. Рейтерська, 8/5А) відбудеться зустріч представників громадськості і органів державної влади. Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» спільно з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея інвалідів України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Участь у заходу приймуть: керівники місцевих  громадських організацій інвалідів та директори підприємств, на яких працюють люди з інвалідністю, фахівці відділення Фонду соціального захисту інвалідів м. Києва, центру зайнятості, Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

До уваги учасників заходу буде запропоновано напрацювання експертів проекту з напряму наближення вітчизняного законодавства з прав інвалідів до європейських норм і правил. Мета зустрічі полягає у отриманні зворотного зв’язку від осіб, які безпосередньо відчувають на собі дію чинних нормативних актів і отримання пропозиції щодо удосконалення цих актів в частині забезпечення працевлаштування інвалідів.

 

 

< Всі новини