Новини

30.05.14

Представники Інституту взяли участь у І Регіональному семінарі : Огляд та обмін ефективною практикою у сфері обробки та перевірки декларацій про майно (27-28 травня 2014 року, Стамбул, Турція)

Східне партнерство (Рада Європи) "Належне державне управління і протидія корупції" організувало Регіональний семінар I: Огляд та обмін ефективною практикою у сфері обробки та перевірки декларацій про майно.

Робота семінару була спрямована на підготовку фахівців і представників громадянського суспільства з питань фінансового аналізу декларацій і виявлення прихованих доходів і витрат. Семінар надав можливість поділитися передовим досвідом і різними методами обробки фінансових декларацій у регіоні Східного партнерства. Захід зібрав 24 представників Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Ця діяльність дозволить учасникам поглибити свої знання та використовувати отримані навички в якості навчальних мультиплікаторів у своїх країнах. Що стосується представників громадянського суспільства, семінар дозволить їм краще виконувати свої громадські функції у сфері декларування майна.

< Всі новини