Новини

06.06.14

Відбір осіб для проведення моніторингу КПК за підтримки ПРООН та офісу Омбудсмена

6 червня 2014 року у Секретаріаті Уповноваженого відбулася презентація проекту «Моніторинг судових процесів з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України».

Проект – це пілотна ініціатива, реалізація якої покладається на Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у співробітництві з Радою Європи в рамках проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії, а також Офісом закордонного розвитку, допомоги та навчання кадрів прокуратури через Посольство США в Україні та Програмою розвитку ООН в Україні. 

Відповідальні за реалізацію проекту – Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та переможець конкурсу на реалізацію проекту ГО «Харківський інститут прикладних гуманітарних досліджень». 

Для першого етапу проекту нам необхідно відібрати 20 осіб - моніторів, які пройдуть тренінг і будуть проводити моніторинг судових процесів. 

Для відбору моніторів було створено електронну анкету для заповнення кандидатами на участь у конкурсі моніторів. Електронну анкету та оголошення розміщено за цим посиланням

Для участі у конкурсі прохання до 19 червня включно заповнити форму, що надається нижче, та надіcлати резюме за електронною адресою [email protected]. Відбір передбачає співбесіду з попередньо відібраними кандидатами, заплановану на 23 червня. Про результати відбору відібрані кандидати будуть повідомлені 23 червня.

< Всі новини